0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راه های رسیدن به موفقیت در کسب و کار

دسته بندی ها : موفقیت 11 فروردین 1399 علی کیانی 172 بازدید
موفقیت

راه های رسیدن به موفقیت در کسب و کار

مهمترین بخشی که باید در مورد کسب و کار خود در نظر بگیرید خلاقیت و نوآوری می باشد. کسب و کاری که در آن از ایده های جدید برای پیشرفت و ترقی روز افزون استفاده شود نسبت به کسب و کار های مورثی که تا زمان حال سنتی مانده اند، موفق تر است و بازه درآمد زایی و پیشرفت گسترده ای خواهد داشت. در ادامه ایم موضوع به راه های رسیدن به موفقیت در کسب و کار خواهیم پرداخت.

منظور دقیق از نوآوری

موردی که باید درباره ی نو آوری و  بدانید این است که نوآوری فقط در محصولات نمی باشد امکان دارد شما در مراحل زندگی خود نوآوری کنید، به این معنا که محصول خود یا خدمت خود را با مراحل جدید که هزینه ی کمتری دارد یا این که کیفیت بیشتری دارد تولید یا عرضه نمایید.

این امکان وجود دارد که در انتخاب بازار خود نوآوری داشته باشید، یعنی به سراغ مشتریانی بروید که قبل از شما کسی به دنبال آنها نرفته است ممکن است در منابع تان نوآوری داشته باشید به این معنا که ماده اولیه گرانقیمت یا کم ارزشی را با ماده اولیه ارزان تر یا با کیفیت تری جایگزین نمایید. یکی از گونه های مختلف نوآوری ها که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، نوآوری در مدل کسب و کار است. یعنی شما در منطق درونی کسب و کار خود نوآوری داشته باشید.

منظور دقیق از نوآوری

مطلبی که می تونیم در مورد نوآوری به آن اشاره کنیم این است که به عنوان مثال در گذشته که تنها اپراتور همراه اول در ایران فعالیت داشت مشترکان مبلغ سنگینی را برای به همراه داشتن موبایل پراخت می کردند اما اپراتورهای دیگر که به بازار وارد شدند مدل کسب و کار جدیدتری را در پیش گرفتند. آنها هزینه ی کمتری از مشتری دریافت می کردند و سرمایه گذاری لازم برای گسترش زیر ساخت های خود انجام دادند و در برابر تعرفه شان اغلب از همراه اول بود.

در مورد این می توانیم به دو نکته کلی اشاره کنیم. اول اینکه اپراتورهای جدید حتی بدون اینکه نسل جدیدی از تلفن همراه را به کشور وارد نمایند، فقط با نوآوری در چارت سامانی کسب و کار می توانستند به موفقیت برسند.

مطلب دوم این است که الگوی اپراتورهای جدید به هیچ عنوان در سطح دنیا جدید نبود اما در ایران جدید بود و استفاده از این مطلب در ایران را می توان نوآورانه محسوب کرد.

فکر کردن به موفقیت

اگر تصمصم دارید که به موفقیت پیش بینی شده خود دست یابید، باید آرزوهای بزرگی نیز در سر خود بپرورانید.

هر داستانی از موفقیت با یک آرزوی بزرگ شروع شده است.

شما حتما باید آینده ای بزرگ را برای خود تصور کنید، این که فردی معروف و پراعتبار هستید.

باید از چیزی که قصد دارید به آن دسترسی پیدا کنید، تصویری واضحی از موفقیت خود داشته باشید و آنقدر آن آرزوی خود را در سر شاخه و برگ دهید که آن را کاملا حس نمایید و برایتان از دسترس خارج نباشد. برای مثال فکر کنید که اگر در کار خود موفقیت داشته باشید، چه تحولی در زندگی شما رخ خواهد داد.

اگر کسب و کار شما با موفقیت و در آمد بالا دستیابی پیدا کند شما به چه اعتباری خواهید رسید و تا چه حد به اقتصاد جامعه خود کمک خواهید نمود.

علی کیانی

من علی کیانی هستم عاشق برنامه نویسی و طراحی سایت. با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره...

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  betpark.pro - casinomaxi.pro -
  elexbet.pro
  0